המדע מאשר את תדרי ההתחברות מחדש
Reconnecting Strings & Strands
תרגול בסמינר ההתחברות מחדש
Reconnection Seminar
אל תחפשו הילרים - היו כאלו
Reconnecting Ley Lines
סמינר ההתחברות מחדש
רפאו אחרים - רפו את עצמכם
Dr Eric Pearl
סמינר ההתחברות מחדש
סשן הילינג בתדרי ההתחברות מחדש
The Reconnection Books
Reconnective Animals

Reconnective Healing או הילינג בתדרי ההתחברות מחדש

הנה דרגה חדשה של ריפוי - הרבה מעבר לטכניקות ריפוי אנרגטיות קלאסיות

זהו ספקטרום שלם וכוללני של תדרים שמורכב מאנרגיה, אור ומידע

 

בשונה מטכניקות אנרגטיות מסורתיות אחרות, היא משוללת כל טכניקה ואיננה מתמקדת בסימפטומים. הילינג בתדרי ההתחברות מחדש אינו עוסק בלאבחן או לטפל. במקום זה, אנחנו פשוט מבצעים אינטראקציה עם ספקטרום שלם וכוללני זה של תדרים, אשר ביכולתם להביא לידי ריפוי. ריפוי שלעתים קרובות הינו מיידי ובעל השפעה ארוכת טווח היכולה להימשך לכל החיים! השפעתם של תדרי ההתחברות מחדש ניכרת ברמה הפיזית, המנטלית, הנפשית והרוחנית.

 

 

בעוד המדע ממשיך לחקור כיצד זה עובד, תדרי ההתחברות מחדש אושרו ותועדו ביותר מתריסר מחקרים בינלאומיים

 

תדרי ההתחברות מחדש אינם מפסיקים להדהים את הקהילה המדעית ברחבי העולם:
מריפוי מיידי של מגוון מצבים רפואיים "קלים" כמו דלקותמיגרנותכאבי גב, שברים ועוד... ועד להעלמות מוחלטת של מצבים רפואיים חמורים כגון תאונות וטראומות, סרטן, מחלת ליים מצבי שיתוקתרדמת, ועוד... 

זה לא אפקט אנרגטי - זו אנטרופיה

חילופי מידע... יצירת מידע...

 

 

כאשר מידע נוצר בחלל, האנטרופיה שבו יורדת:

זו הסיבה שהמידע ביקום גדל

 

בהתחברות מחדש אנשים בונים לעצמם תשתית

 זה מרפא את החלל - זה מרפא את העולם שלנו!

 

ויליאם טילר (Ph.D), עמית לאקדמיה האמריקנית לקידום המדע ופרופסור של כבוד מטעם המחלקה למדעי החומר באוניברסיטת סטנפורד, אחד מיני חוקרים שחקרו את תדרי ההתחברות מחדש.

וויליאם טילר הוא גם אחד מהחוקרים שהופיעו בסרט המהפכני "בליפ" - מומלץ לצפיה!

 בין אם תדרי ההתחברות מחדש מופעלים על לקוח השוכב על מיטת הטיפולים. בקליניקה או על הכורסא בבית, או חלילה בבית החולים; על בעלי חיים או אפילו על צמחים; בצורה ישירה או אפילו בטיפול מרחוק! תדרים אלו יכולים לחולל ניסים של ממש עד כדי תוצאות דרמטיות!  

 

 תדרי ההתחברות מחדש התגלו ב-1993 על ידי כירופרקט בשם ד"ר אריק פרל. בספרו הראשון "התחברות מחדש. רפא אחרים - רפא את עצמך", אשר תורגם ברחבי העולם ליותר מ-36 שפות, מספר ד"ר פרל בהרחבה את סיפור חייו וסיפור גילוי התדרים. סיפורו של אריק, שנראה כאילו נלקח מסדרת טלוויזיה, חושף בפנינו עולם מרתק וחדש של יכולות ריפוי, כפי שגילה אותן אריק "במקרה".

 

 

עוד על הספר ועל ד"ר פרל ניתן לקרוא בהרחבה כאן

בדומה לטילר, מספר חוקרים נוספים, כגון קונסטנטין קורוטקוב, גארי שוורץ ואחרים, הזמינו את ד"ר פרל ותלמידיו על-מנת לבדוק במעבדותיהם מקרוב את השפעתם של התדרים. השפעתם של תדרי ההתחברות מחדש נבדקה לא רק על בני אדם אלא גם על החלל והמרחב ועל DNA ממקורות שונים וכמובן גם על בני אדם. לאחר מחקרים של מספר שנים, תדרי ההתחברות מחדש אושרו באופן מדעי והשפעתם אינה מוטלת בספק! 

 

עוד על המחקרים של שורץ, טילר וקורוטקוב ניתן לקרוא כאן

המפגש שלי עם אריק ותדרי ההתחברות מחדש התרחש ביולי 2010 כשהגיע לישראל על מנת להעביר כאן את הקורסים הילינג בתדרי ההתחברות מחדש ו-התחברות מחדש. עבורי, הייתה זו נקודת מפנה חשובה בחיי, וצעד גדול לעבר הייעוד שהיה חבוי בי משך שנים.

 

על כך תוכלו לקרוא בהרחבה כאן

ד"ר אריק פרל בישראל

ייתכן ויידרשו עוד שנים רבות עד שנבין באופן מלא כיצד עובדים תדרים אלו, יחד עם תגליות משנות חיים בכל תחומי המדעים והרפואה. עד אז, אני, אריק וכעוד 75,000 תלמידיו של אריק, ולקוחותינו ברחבי העולם כבר יודעים:

זה מדהים וזה עובד!